Get Adobe Flash player

Finansal Altyapı Hizmetleri

Finans sektöründe faaliyet gösteren firmaların belirlediklere hedeflere uygun olarak, altyapılarını projelendiriyoruz ve uygulamaya geçiriyoruz. SPK süreçleride dahil olmak üzere tüm sistemi en uygun maliyetle hazırlayıp, dökümantasyonunu yaparak teslim ediyoruz.


VPN Teknolojileri

İşletmelerin ve kurumların farklı bölgelerde bulunan şube ve ofislerinin düşük maliyet ve güvenlik esas alınarak birbirine bağlanması için kullanılan teknolojilere yönelik bir tanımlamadır. anal özel ağ olarak tercüme edilebilir. (Virtual Private Network) Şöyle bir örnekle açıklayabiliriz. Firmamızın bir merkezi var ve buraya başka bir semtte ya da şehirde bulunan şubemizi bağlamak istiyoruz. Bunun için yapmamız gereken noktadan noktaya bir hat çekip yüksek bir ücret ödeyerek, şubeyi ağa dahil etmektir. Ama zaten varolan internet omurgasını neden kullanmayalım ? Eğer güvenlik sorununu çözüyorsak ve internet omurgamız hızlı ise, şubeyi merkezimize çok daha düşük bir maliyetle bağlamış oluruz. İşte burada VPN teknolojisini kullanarak şubeyi ağa, internet omurgasını kullanarak ve düşük bir ücret ödeyerek bağlayabiliriz. VPN teknolojisinde veriler şifrelenerek taşındığı için güvenlik sorunu yoktur. Hız omurganın hızıdır. VPN farklı coğrafyalarda bulunan (farklı ülke, kıta, şehir) yapılara sahip (ofis, büro,şube) , mobil kullanıcıları olan firmalar için ideal çözümdür. Bu tip sorunlarınızın çözümü için bizi arayabilirsiniz.


Telefon Santralleri

Gelişen teknolojilerle birlikte santral sistemleri çok daha esnek bir hale gelmiş bulunmaktadır. Birbirini tamamlayıcı teknolojiler ile küçük bir çağrı merkezi kurmak için ihtiyacınız olan donanım ve yazılım çözümlerini sizin için bir araya getiriyoruz. IP telefon sistemleri, vpn çözümleri ve yüksek güvenlikli santral yazılımları ile farklı coğrafyalardaki şubelerinizi tek bir noktadan gözlemleyebilir, ses kayıtlarını tutabilir ve konfreranslarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda çözümler sunabilmemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İzleme ve Uyarı Sistemleri

Denize adam düştüğünü biliyorsunuz ama nerede düştüğünü bilmiyorsunuz ! Düştüğünü bilmeninde hiçbir önemi kalmadı demektir. Bir sistem üzerinde kesinti olduğunda size hangi kaynakta ne kadar süre kesinti olduğu bilgisi gelmiyorsa sistem odanıza nöbetçi koymanızın vakti gelmiştir. Yetersiz disk kapasitesi, yüksek cpu kullanımı, çalışmayan servisler ve buna benzer bir çok sistem kaynağı bilgisini tek bir ekrandan izlemek ya da cep telefonuna uyarı almak istiyorsanız doğru yere geldiniz demektir. ALLMEDIASOFT izleme ve Uyarı sistemleri iş süreçlerinizi kesintiye uğratmadan devam ettirebilmeniz için uygun çözümlerle yardıma hazırdır.


Sanallaştırma

Sunucu ve uygulama sanallaştırma konularında uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

an image
allmediasoft
Abdulbaki Gölpınarlı Cd. No:44/11 Üsküdar, PK:34692 - İstanbul
Email: bilgi@allmediasoft.com

Tel: 0850 532 21 78
Mobil : (532) 134 21 98