Get Adobe Flash player

Java EE Kurumsal Çözümler

kurumsal java

Outsource yani güzel dış kaynak kullanımı, firma tarafından sunulan bir mal ya da hizmet için dışarıdan üretim ya da hizmet almaktır. Günümüz dünyasında firmalar sıkı bir rekabet içerisinde olduklarından kendi temel işlerine odaklanmak ve bu konuda rekabette geri kalmamak zorundadırlar. Bu dış kaynak kullanımında en önemli etkenlerden biridir. Bir diğer özellikle yazılım alanında, kalifiye eleman eksikliği, ya da bazı özel işlerin belli bir tecrübe ve uzmanlık olmadan verimsiz ve pahalıya mal olmasıdır. Biribirinden farklı özelliklere sahip ama benzer yönleride olan yüzlerce platform, uygulama, kütüphane, server, programlama dili seçenekler arasından, yapılan işe en uygun, esnek, modüler, geliştirilebilir, uygun maliyetli iş yapmak için elbette bir tecrübe gereklidir. İşte biz bu noktada, kendi tecrübemize güveniyor ve Java teknolojileri konusunda, işiniz için en doğru ve en uygun maliyetli çözümleri sizlere sunuyoruz. Java, JavaEE, GWT, Vaadin, Glassfish, Tomcat, Java – diğer platformlar arasında hibrid çözümler, çok katmanlı yapılar, multithreading programlama, socket programlama gibi gibi java dünyasında ait bir çok teknoloji ile firmalarımıza çözümler sunduk.


Ruby On Rails Kurumsal Çözümler

kurumsal java

Ruby On Rails, Ruby diliyle yazılmış, açık kaynak kodlu bir web uygulama geliştirme çatısıdır (framework). Rails adıyla da bilinen Ruby on Rails; Model-View-Controller (MVC) yaklaşımını benimsemekte olup, geliştiricilere web sunucusu bilgilerini toplama, veritabanındaki bilgileri sorgulama veya düzenleme ve sayfa şablonunu işleme noktalarında pek çok kolaylık sağlamaktadır. Dünyada da Türkiye'de olduğundan daha popülerdir. Bu popülerliği esnekliğinden ve gücünden ileri gelmektedir. Çok katmanlı ve hibrid yapılar için, dinamik bir çalışma ortamı sağlar.

Sizler için, teknoloji dünyasını yakından takip ederek en iyileriyle anahtar teslim projelerinizi geliştiyoruz.


Fikir ya da ihtiyaçlarınızı belli bir iş disiplini içerisinde, gerekli planlamayı yaparak sizlere anahtar teslim olarak sunuyoruz.

  • Analiz ediyoruz
  • Ön hazırlık yapıyoruz
  • Projelendiriyoruz
  • İş planı ortaya çıkarıyoruz
  • Uyguluyoruz
  • Test ediyoruz
  • Dökümantasyonunu yapıyoruz
  • Teslim ediyoruz
an image
allmediasoft
Abdulbaki Gölpınarlı Cd. No:44/11 Üsküdar, PK:34692 - İstanbul
Email: bilgi@allmediasoft.com

Tel: 0850 532 21 78
Mobil : (532) 134 21 98